Break Dance w studiu tańca Ale Dżes!

28.10 (sobota) o godzinie 14:30 w naszym studiu odbędzie się darmowa lekcja pokazowa break dance-u dla dzieci od 7 roku życia i młodzieży. Zajęcia poprowadzi B-boy Bartazz. Kilka słów od instruktora o jego zajęciach:

Mój Breaking to dbałość o tradycję inspirowana takimi pionierami jak Ken Swift, Alien Ness, Mr.Wiggles..To moja wizja oparta o klasyczną esencję tej formy sztuki.
Na moich warsztatach dowiesz się m.in.czym jest Top-rocking, Dropy(Go-Downs), Spiny, footwork, freezy i wykonywanie ruchów na różnych poziomach. Nauczysz się tworzyć z tych elementów rozbudowane sekwencje, połączone w jedną, oryginalną i płynną formę. Rozwiniesz kreatywność, swój indywidualny charakter i sprawność. Moje warsztaty to bez wątpienia duża porcja inspiracji i wiedzy poparta wieloletnim doświadczeniem i osiągnięciami. Zapraszam serdecznie. B-boy Bartazz.

Zajęcia będą regularnie dostępne w naszym studiu od listopada w soboty godz. 14:30.

Zapraszamy wszystkich chętnych na lekcję pokazową do zapisów  (kontakt telefoniczny: 781 338 181, mailowy: studiotanca@aledzes.pl, bądź za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie).