INSTRUKTORZY

Paweł Błażejewski

Założyciel studia tańca Ale Dżes! Dyplomowany instruktor tańca towarzyskiego z wieloletnim doświadczeniem w nauce tańca dzieci, młodzieży i dorosłych. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w wieku piętnastu lat, a długie godziny spędzone na parkiecie pod okiem najlepszych trenerów zaowocowały pierwszymi miejscami na turniejach tanecznych, co uczyniło go tancerzem najwyższej klasy w Polsce w tańcach latynoamerykańskich. Próbował też swoich sił w tańcu z osobami na wózkach inwalidzkich, gdzie najwyższym jego osiągnięciem był Puchar Świata zdobyty w 2001r w Holandii. Swoje bogate doświadczenie instruktorskie zdobywał przez ponad 10 lat w jednej z najlepszych szkół tańca w Warszawie.

 

Klaudia Skomorowska

Z tańcem związana jest od wczesnych lat szkolnych. Zaczynała od tańca nowoczesnego, ale szybko ukierunkowała się na jazz i wszystkie jego formy pochodne (modern, taniec współczesny, taniec klasyczny). Stale szkoli się u doświadczonych instruktorów i pedagogów tańca, uczęszczając na regularne zajęcia, a także na liczne warsztaty taneczne. Dużą wagę przykłada do swojego stałego rozwoju. W ciągu swojej kariery tanecznej wielokrotnie występowała na turniejach tańca sportowego, ale szybko poczuła, że lepiej czuje się na deskach teatru. Jako tancerka teatru tańca Jazzgot brała udział w wielu etiudach wystawianych w teatrach warszawskich, a także na festiwalach tańca współczesnego. Również z tym zespołem wystąpiła w spektaklu „Na dnie powietrza”. Ukończyła kurs instruktorski Polskiej Akademii Sportu uzyskując tytuł instruktora sportu ze specjalizacją taneczną. Posiada bogate doświadczenie w pracy z dziećmi, których miłość zyskuje przez uśmiech i dobrą energię.

 

Paweł Zaręba

 

Półfinalista X edycji programu Mam Talent! Instruktor tańca nowoczesnego, z doświadczeniem w nauce poppingu dzieci i młodzieży. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął  jako trzynastolatek, a pasja do tańca i determinacja w osiągnięciu wyznaczonych celów pomogły zdobyć mu mistrzostwo Polski w poppingu. Uczestnik i laureat wielu konkursów tańca nowoczesnego.