Nauka pierwszego tańca? Ale Dżes!

Dla jednych ważny dla innych mniej, jest jednak symboliczny, oznacza nie tylko początek zabawy dla gości weselnych ale i początek nowego rozdziału w życiu dwójki kochających się ludzi – pierwszy taniec młodej pary, bo o nim mowa, niejednym nowożeńcom przysporzył dużo stresu. Po przysiędze w kościele jest to kolejny moment, kiedy młoda para od początku do końca jest obserwowana przez wszystkich gości. Z tego względu warto do niego dobrze się przygotować, a oprócz wypracowania płynnych ruchów na parkiecie lekcje tańca niejednokrotnie okazują się być świetną próbą do zgrania także (tak tak!) charakterów przyszłych małżonków 😉 . Wybór odpowiedniej muzyki, choreografia i zgranie na parkiecie to wszystko zajmuje trochę czasu, dobrze więc pomyśleć o pierwszym tańcu zanim dni do ślubu (a co za tym idzie także zabawy weselnej) zaczną się niebezpiecznie kurczyć.

Studio tańca Ale Dżes! przygotowało specjalną ofertę dla narzeczonych.  Chcemy zaproponować Państwu tak zwany Kurs Tańca Dla Narzeczonych, na którym od podstaw przyswoicie kroki i figury tańców użytkowych. W programie mamy disco sambę i walc wiedeński, których znajomość z pewnością przyda się na zabawie weselnej. Spotykamy się raz w tygodniu na 60minut, a cena za miesiac zajęć (4 spotkania) to 110zł od osoby. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek o g.19:00.

Dla bardziej wymagających, oferujemy lekcje indywidualne z dyplomowanym instruktorem tańca, który ułoży indywidualną choreografię do wybranej przez Was muzyki.

Zapraszamy!